Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2011

Δ' Εθνική news

Την επόμενη Τετάρτη το Αρης Λόφων-Σβορώνος
Για την επόμενη εβδομάδα ορίστηκε να γίνει η αναμέτρηση μεταξύ του Αρη Λόφων και του Σβορώνου για την 15η αγωνιστική, που διεκόπη στο 61' με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται με 1-0 (το γκολ ο Ζαπουνίδης στο 8'). Τα υπόλοιπα 30' της συνάντησης θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 19 Ιανουαρίου και ώρα 15:00 στο Δημοτικό Γήπεδο Λόφων.

Ολυμπος Λεπτοκαρυάς: Ανακοίνωσε Μυστρίδη.
Την πρώτη προσθήκη στη μεταγραφική περίοδο που διανύουμε ολοκλήρωσε ο Όλυμπος Λεπτοκαρυάς. Η ομάδα του Νίκου Κουρουζίδη ανακοίνωσε την απόκτηση του Νίκου Μυστρίδη που έμεινε ελεύθερος από τον Βατανιακό.
Ο 23χρονος αριστεροπόδαρος μεσοεπιθετικός αγωνίστηκε ακόμη στο παρελθόν στον Εθνικό Κατερίνης (Γ' Εθνική) και στην ΑΕ Περίστασης και αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά τη νέα του ομάδα, στην δημιουργία, αλλά και στο σκοράρισμα.