Δευτέρα 18 Απριλίου 2011

Άρης Λοφων - Σειρήνα 3-0

Καλύτερος ο Άρης Λόφων στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, πήρε μια άνετη νίκη επί της Σειρήνας Γρεβενών με 3-0.
Οι κιτρινόμαυροι, πιάνοντας πολύ καλή απόδοση και έχοντας τον έλεγχο του αγώνα προηγήθηκαν με πέναλτι του Γ. Τασόπουλου στο 10ο λεπτό, έχοντας αρκετές ακόμα ευκαιρίες για κάποιο τέρμα στο α’ ημίχρονο.
Στην επανάληψη ο Πασχ. Κυρκόπουλος με κοντινή προβολή στο 60ο λεπτό έκανε το 2-0, ενώ με ένα σουτ κεραυνό στο 80ο λεπτό, ο Ευ. Τασόπουλος έκανε το τελικό 3-0.

ΑΡΗΣ: Τασόπουλος Χ., Κυρκόπουλος Πετ., Αλεξιάδης (62’ Μητσκόπουλος), Κων/πουλος Πασχ., Τασόπουλος Γ., Τασόπουλος Ε. Κων/πουλος Μ., Κούλης (30’ Κυρκόπουλος Πασχ.), Κυρκόπουλος Χ., Κων/πουλος Παντ. (88’ Γκικόπουλος)
ΣΕΙΡΗΝΑ: Τσακστάρας, Τσιάτσος, Γεωργίου, Βαζάκας, Φαλτάκας, Κουκουτσέλας, Γκέτσιος, Μπόζιαρης, Αναγνώστου, Καραγιάννης, Φαρμάκης.