Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου 2012

Super League: Ολυμπιακός – Λεβαδειακός 4-0 (video)

Καταιγιστικός ήταν ο Ολυμπιακός στον πρώτο εντός έδρας αγώνα του για το πρωτάθλημα, καθώς επικράτησε του Λεβαδειακού με 4-0 στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Super League.
Οι ερυθρόλευκοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 5ο λεπτό με τον Σιόβα και μπήκαν στα αποδυτήρια για το ημίχρονο με προβάδισμα δύο τερμάτων από το γκολ του Djebbour στο 38′.
Το 3-0 έγινε από τον Γιάννη Μανιάτη στο 63′ και ο Djebbour «ξαναχτύπησε» στο 74′ με πλασέ μετά από ασίστ του Abdoun.
Με αυτό το αποτέλεσμα ο Ολυμπιακός έφτασε τους έξι βαθμούς, ενώ ο Λεβαδειακός παραμένει χωρίς βαθμό.
Τα κορυφαία ματς της εβδομάδας ζωντανά στην οθόνη του υπολογιστή σου!
Τα γκολ: Σιόβας 5′, Djebbour 38′, 74′, Μανιάτης 63′
Οι συνθέσεις
Ολυμπιακός: Carroll, Χολέμπας, Σιόβας, Παπάζογλου, Τοροσίδης, Μανιάτης, Modesto, Ibagaza (Fuster 73′), Machado, Abdoun (Φετφατζίδης 81′), Djebbour (Pantelic 86′)
Λεβαδειακός: Κυριακίδης, Mendy, Λισγάρας, Josemi, Μαχαίρας, Κόρμπος, Ζησόπουλος (Κοτίτσας 70′), Rogerio, Poy (Napoleoni 57′), Acosta, Βασιλείου (Σαχπεκίδης 76′)
Δείτε το video με τα γκολ και τα highlights του αγώνα Ολυμπιακός – Λεβαδειακός 4-0

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ; ΚΑΝΤΕ LIKE... ΚΛΙΚ ΣΤΟ (Mου αρέσει!)
 Στείλτε μας τις απόψεις σας, τα άρθρα σας, τις καταγγελίες σας και οτιδήποτε θέλετε στο email: kostasdigos@yahoo.gr