Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου 2013

Καμπανιακός - Κ20 Αρης 1-3 (φιλικό) (VIDEO)

Στο παιχνίδι είχε συμμετοχή και ο ποδοσφαιριστής της Α.Ε.ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ Μιχάλης Ζολώτας!!!
Σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο του Καμπανιακού η ομάδα Κ20 του Αρη επικράτησε με σκορ 1-3.
Εντυπωσιακό ξεκίνημα για...
τους νεαρούς ποδοσφαιριστές του Νίκου Πασιαλή
καθώς πριν συμπληρωθούν τα...
πρώτα 15' το σκορ έγινε 0-2.

Στην συνέχεια οι γηπεδούχοι άρχισαν να μπαίνουν στο παιχνίδι μείωσαν το σκορ με εκτέλεση πέναλτι με τον Υψιλό, για να έχουμε σκορ ημιχρόνου 1-2.

Αρκετές αλλαγές και από τους δυο προπονητές στο δεύτερο ημίχρονο και ελπίζουμε να βγήκαν χρήσιμα συμπεράσματα.

Στο παιχνίδι είχε συμμετοχή και ο ποδοσφαιριστής της Α.Ε.ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ Μιχάλης Ζολώτας που δοκιμάζεται το τελευταίο διάστημα από τον Πασιαλή, ο οποίος έμεινε ικανοποιημένος από την απόδοσή του νεαρού!!!