Κυριακή 9 Μαρτίου 2014

Δεν τα κατάφερε ο Πυρσός στη Φιλιππιάδα - Έχασε με 1-0... (φωτό+VIDEO)

Ο Εθνικός ευτύχησε να πετύχει το μοναδικό γκολ που έκρινε και το παιχνίδι στο 4΄ λεπτό με τον Σιαπέρα σε ένα κακό ματς που έγινε πάνω σε ένα...
πολύ βαρύ αγωνιστικό χώρο. Από την πλευρά της ομάδα των Γρεβενών κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο είχε κάποιες καλές στιγμές χωρίς όμως να καταφέρει να πετύχει κάποιο γκολ και να πάρει ένα θετικό αποτέλεσμα και η υπόθεση παραμονή είναι πλέον δύσκολη για την ομάδα του Πυρσού.

Το φιλμ του αγώνα
3΄σέντρα-σουτ του Σαπανίδη δύσκολα ο Κοσμίδης.
4΄σουτ του Σαπανίδη διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ ο Κοσμίδης, το εκτέλεσε ο Γεωργίου και ο Σιαπέρας στο πρώτο δοκάρι με γυριστή κεφαλιά το 1-0.
20΄κίτρινη κάρτα στον Χαραλαμπίδη.
21΄κίτρινη κάρτα στον Γατσέλο.
26΄σουτ του Σικαλόπουλου άουτ.
36΄κίτρινη κάρτα στον Δούμα.
40΄σουτ του Σαπανίδη από το ύψος της μεγάλης περιοχής η μπάλα περνά δίπλα από το κάθετο δοκάρι άουτ.