Παρασκευή, 1 Οκτωβρίου 2010

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Super League 2010-2011


1η αγωνιστική 16η

Καβάλα-Αρης
Λάρισα-Ατρόμητος Αθηνών
Παναθηναϊκός-Ξάνθη
Ηρακλής-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα-ΑΕΚ
Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ-Πανσερραϊκός

2η αγωνιστική 17η

Λάρισα-Καβάλα
Αρης-Παναθηναϊκός
Ατρόμητος Αθηνών-Ηρακλής
Ξάνθη-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου-Εργοτέλης
ΑΕΚ-Πανσερραϊκός
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική 18η

ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης
Εργοτέλης-Ξάνθη
Ηρακλής-Λάρισα
Καβάλα-Παναθηναϊκός
Κέρκυρα-Ατρόμητος Αθηνών
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου
Πανιώνιος-Αρης
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός

4η αγωνιστική 19η

Ξάνθη-ΠΑΟΚ
Αρης-Εργοτέλης
Ατρόμητος Αθηνών-Πανσερραϊκός
Ηρακλής-Καβάλα
Λάρισα-Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος

5η αγωνιστική 20η

ΑΕΚ-Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης-Παναθηναϊκός
Καβάλα-Πανιώνιος
Κέρκυρα-Ηρακλής
Ολυμπιακός-Ολυμπιακός Βόλου
ΠΑΟΚ-Αρης
Πανσερραϊκός-Λάρισα

6η αγωνιστική 21η

Ξάνθη-Ολυμπιακός
Αρης-ΑΕΚ
Ατρόμητος Αθηνών-Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής-Πανσερραϊκός
Κέρκυρα-Καβάλα
Λάρισα-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Εργοτέλης

7η αγωνιστική 22η

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής
Ατρόμητος Αθηνών-Ξάνθη
Καβάλα-Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου-Λάρισα
Ολυμπιακός-Αρης
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Πανσερραϊκός-Κέρκυρα

8η αγωνιστική 23η

Αρης-Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Ηρακλής-Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα-Αστέρας Τρίπολης
Λάρισα-Ξάνθη
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Πανσερραϊκός-Καβάλα

9η αγωνιστική 24η

ΑΕΚ-Εργοτέλης
Ξάνθη-Ηρακλής
Αρης-Λάρισα
Αστέρας Τρίπολης-Πανσερραϊκός
Ατρόμητος Αθηνών-Παναθηναϊκός
Καβάλα-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός Βόλου-Κέρκυρα
Ολυμπιακός-Πανιώνιος

10η αγωνιστική 25η

Αστέρας Τρίπολης-Καβάλα
Εργοτέλης-Ολυμπιακός
Ηρακλής-Αρης
Κέρκυρα-Ξάνθη
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-Λάρισα
Πανιώνιος-Ατρόμητος Αθηνών
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

11η αγωνιστική 26η

Ατρόμητος Αθηνών-Εργοτέλης
Ξάνθη-Πανσερραϊκός
Αρης-Κέρκυρα
Καβάλα-ΑΕΚ
Λάρισα-Πανιώνιος
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Ηρακλής

12η αγωνιστική 27η

ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
Εργοτέλης-Λάρισα
Κέρκυρα-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου-Καβάλα
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Αθηνών
Πανιώνιος-Ηρακλής
Πανσερραϊκός-Αρης

13η αγωνιστική 28η

Ξάνθη-Ολυμπιακός Βόλου
Αρης-Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος Αθηνών-ΑΕΚ
Ηρακλής-Εργοτέλης
Καβάλα-Ολυμπιακός
Λάρισα-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός
Πανιώνιος-Κέρκυρα

14η αγωνιστική 29η

ΑΕΚ-Λάρισα
Ξάνθη-Καβάλα
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
Εργοτέλης-Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου-Αρης
Ολυμπιακός-Ατρόμητος Αθηνών
ΠΑΟΚ-Ηρακλής
Πανσερραϊκός-Πανιώνιος

15η αγωνιστική 30η

Αρης-Ξάνθη
Εργοτέλης-Πανσερραϊκός
Ηρακλής-ΑΕΚ
Καβάλα-Ατρόμητος Αθηνών
Κέρκυρα-ΠΑΟΚ
Λάρισα-Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ΕΘΝ. 2010-2011


Το πρόγραμμα αγώνων της σεζόν 2010-2011 της football league

1η αγωνιστική 18η

Παναιτωλικός-Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Ηλιούπολη
Λεβαδειακός-Διαγόρας Ρόδου
Πιερικός-Εθνικός Πειραιώς
Βέροια-ΟΦΗ
Εθνικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θρασύβουλος Φυλής-Ιωνικός
Πας Γιάννενα-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Καλλιθέα

2η αγωνιστική 19η

Αγροτικός Αστέρας-Παναιτωλικός
Τρίκαλα-Λεβαδειακός
Ηλιούπολη-Πιερικός
Διαγόρας Ρόδου-Θρασύβουλος Φυλής
Εθνικός Πειραιώς-Πας Γιάννενα
Ιωνικός-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Βέροια
Καλλιθέα-Εθνικός Αστέρας
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας

3η αγωνιστική 20η

Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πιερικός-Αγροτικός Αστέρας
Θρασύβουλος Φυλής-Τρίκαλα
Πας Γιάννενα-Ηλιούπολη
Δόξα Δράμας-Διαγόρας Ρόδου
Βέροια-Εθνικός Πειραιώς
Εθνικός Αστέρας-Ιωνικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανθρακικός
ΟΦΗ-Καλλιθέα

4η αγωνιστική 21η

Πιερικός-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-Θρασύβουλος Φυλής
Αγροτικός Αστέρας-Πας Γιάννενα
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Ηλιούπολη-Βέροια
Διαγόρας Ρόδου-Εθνικός Αστέρας
Εθνικός Πειραιώς-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ιωνικός-ΟΦΗ
Πανθρακικός-Καλλιθέα

5η αγωνιστική 22η

Παναιτωλικός-Θρασύβουλος Φυλής
Πας Γιάννενα-Πιερικός
Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός
Βέροια-Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Αστέρας-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηλιούπολη
ΟΦΗ-Διαγόρας Ρόδου
Καλλιθέα-Εθνικός Πειραιώς
Πανθρακικός-Ιωνικός

6η αγωνιστική 23η

Πας Γιάννενα-Παναιτωλικός
Θρασύβουλος Φυλής-Δόξα Δράμας
Πιερικός-Βέροια
Λεβαδειακός-Εθνικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα-ΟΦΗ
Ηλιούπολη-Καλλιθέα
Διαγόρας Ρόδου-Πανθρακικός
Εθνικός Πειραιώς-Ιωνικός

7η αγωνιστική 24η

Παναιτωλικός-Δόξα Δράμας
Βέροια-Πας Γιάννενα
Εθνικός Αστέρας-Θρασύβουλος Φυλής
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός
ΟΦΗ-Λεβαδειακός
Καλλιθέα-Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός-Τρίκαλα
Ιωνικός-Ηλιούπολη
Εθνικός Πειραιώς-Διαγόρας Ρόδου

8η αγωνιστική 25η

Βέροια-Παναιτωλικός
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αστέρας
Πας Γιάννενα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θρασύβουλος Φυλής-ΟΦΗ
Πιερικός-Καλλιθέα
Λεβαδειακός-Πανθρακικός
Αγροτικός Αστέρας-Ιωνικός
Τρίκαλα-Εθνικός Πειραιώς
Ηλιούπολη-Διαγόρας Ρόδου

9η αγωνιστική 26η

Παναιτωλικός-Εθνικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια
ΟΦΗ-Δόξα Δράμας
Καλλιθέα-Πας Γιάννενα
Πανθρακικός-Θρασύβουλος Φυλής
Ιωνικός-Πιερικός
Εθνικός Πειραιώς-Λεβαδειακός
Διαγόρας Ρόδου-Αγροτικός Αστέρας
Ηλιούπολη-Τρίκαλα

10η αγωνιστική 27η

Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναιτωλικός
Εθνικός Αστέρας-ΟΦΗ
Βέροια-Καλλιθέα
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός
Πας Γιάννενα-Ιωνικός
Θρασύβουλος Φυλής-Εθνικός Πειραιώς
Πιερικός-Διαγόρας Ρόδου
Λεβαδειακός-Ηλιούπολη
Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας

11η αγωνιστική 28η

Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανθρακικός-Εθνικός Αστέρας
Ιωνικός-Βέροια
Εθνικός Πειραιώς-Δόξα Δράμας
Διαγόρας Ρόδου-Πας Γιάννενα
Ηλιούπολη-Θρασύβουλος Φυλής
Τρίκαλα-Πιερικός
Αγροτικός Αστέρας-Λεβαδειακός

12η αγωνιστική 29η

Καλλιθέα-Παναιτωλικός
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ιωνικός
Εθνικός Αστέρας-Εθνικός Πειραιώς
Βέροια-Διαγόρας Ρόδου
Δόξα Δράμας-Ηλιούπολη
Πας Γιάννενα-Τρίκαλα
Θρασύβουλος Φυλής-Αγροτικός Αστέρας
Λεβαδειακός-Πιερικός

13η αγωνιστική 30η

Παναιτωλικός-Πανθρακικός
Ιωνικός-Καλλιθέα
Εθνικός Πειραιώς-ΟΦΗ
Διαγόρας Ρόδου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηλιούπολη-Εθνικός Αστέρας
Τρίκαλα-Βέροια
Αγροτικός Αστέρας-Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός-Πας Γιάννενα
Πιερικός-Θρασύβουλος Φυλής

14η αγωνιστική 31η

Ιωνικός-Παναιτωλικός
Πανθρακικός-Εθνικός Πειραιώς
Καλλιθέα-Διαγόρας Ρόδου
ΟΦΗ-Ηλιούπολη
Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα
Εθνικός Αστέρας-Αγροτικός Αστέρας
Βέροια-Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας-Πιερικός
Θρασύβουλος Φυλής-Πας Γιάννενα

15η αγωνιστική 32η

Παναιτωλικός-Εθνικός Πειραιώς
Διαγόρας Ρόδου-Ιωνικός
Ηλιούπολη-Πανθρακικός
Τρίκαλα-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Λεβαδειακός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός-Εθνικός Αστέρας
Θρασύβουλος Φυλής-Βέροια
Πας Γιάννενα-Δόξα Δράμας

16η αγωνιστική 33η

Διαγόρας Ρόδου-Παναιτωλικός
Εθνικός Πειραιώς-Ηλιούπολη
Ιωνικός-Τρίκαλα
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Λεβαδειακός
ΟΦΗ-Πιερικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θρασύβουλος Φυλής
Εθνικός Αστέρας-Πας Γιάννενα
Δόξα Δράμας-Βέροια

17η αγωνιστική 34η

Παναιτωλικός-Ηλιούπολη
Τρίκαλα-Διαγόρας Ρόδου
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Πειραιώς
Λεβαδειακός-Ιωνικός
Πιερικός-Πανθρακικός
Θρασύβουλος Φυλής-Καλλιθέα
Πας Γιάννενα-ΟΦΗ
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Βέροια-Εθνικός Αστέρας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ΄ΕΘΝ. 2010-2011 2ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ΄ΕΘΝ. 2010-2011 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Απόλλων Αθ. 
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός 
Ολυμπιακός Χερσ.-Αγία Παρασκευή 
Αίας Σαλαμίνας-Χανιά  
Πλατανιάς Χανίων-ΠΑΟ Ρουφ 
Ηρακλής Ψαχνών-Κεραυνός Κερατέας 
Ασπρόπυργος-Παναχαϊκή 
Βύζας-Κόρινθος 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Παναιγιάλειος-Ρόδος 
Απόλλων Αθ.-Ολυμπιακός Χερσ. 
Πανηλειακός-Αίας Σαλαμίνας 
Αγία Παρασκευή-Πλατανιάς Χανίων 
Χανιά -Ηρακλής Ψαχνών 
ΠΑΟ Ρουφ-Ασπρόπυργος 
Κεραυνός Κερατέας-Κόρινθος 
Παναχαϊκή-Βύζας 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Ολυμπιακός Χερσ. 
Αίας Σαλαμίνας-Παναιγιάλειος 
Πλατανιάς Χανίων-Απόλλων Αθ. 
Ηρακλής Ψαχνών-Πανηλειακός 
Ασπρόπυργος-Αγία Παρασκευή 
Κόρινθος-Χανιά  
Βύζας-ΠΑΟ Ρουφ 
Κεραυνός Κερατέας-Παναχαϊκή 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Αίας Σαλαμίνας-Ρόδος 
Ολυμπιακός Χερσ.-Πλατανιάς Χανίων 
Παναιγιάλειος-Ηρακλής Ψαχνών 
Απόλλων Αθ.-Ασπρόπυργος 
Πανηλειακός-Κόρινθος 
Αγία Παρασκευή-Βύζας 
Χανιά-Παναχαϊκή 
ΠΑΟ Ρουφ-Κεραυνός Κερατέας 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Πλατανιάς Χανίων 
Ηρακλής Ψαχνών-Αίας Σαλαμίνας 
Ασπρόπυργος-Ολυμπιακός Χερσ. 
Κόρινθος-Παναιγιάλειος 
Βύζας-Απόλλων Αθ. 
Παναχαϊκή-Πανηλειακός 
Κεραυνός Κερατέας-Αγία Παρασκευή 
Χανιά-ΠΑΟ Ρουφ 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ηρακλής Ψαχνών-Ρόδος 
Πλατανιάς Χανίων-Ασπρόπυργος 
Αίας Σαλαμίνας-Κόρινθος 
Ολυμπιακός Χερσ.-Βύζας 
Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή 
Απόλλων Αθ.-Κεραυνός Κερατέας 
Πανηλειακός-ΠΑΟ Ρουφ 
Αγία Παρασκευή-Χανιά  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Ασπρόπυργος 
Κόρινθος-Ηρακλής Ψαχνών 
Βύζας-Πλατανιάς Χανίων 
Παναχαϊκή-Αίας Σαλαμίνας 
Κεραυνός Κερατέας-Ολυμπιακός Χερσ. 
ΠΑΟ Ρουφ-Παναιγιάλειος 
Χανιά-Απόλλων Αθ. 
Πανηλειακός-Αγία Παρασκευή 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Κόρινθος-Ρόδος 
Ασπρόπυργος-Βύζας 
Ηρακλής Ψαχνών-Παναχαϊκή 
Πλατανιάς Χανίων-Κεραυνός Κερατέας 
Αίας Σαλαμίνας-ΠΑΟ Ρουφ 
Ολυμπιακός Χερσ.-Χανιά  
Παναιγιάλειος-Αγία Παρασκευή 
Απόλλων Αθ.-Πανηλειακός 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Βύζας 
Παναχαϊκή-Κόρινθος 
Κεραυνός Κερατέας-Ασπρόπυργος 
ΠΑΟ Ρουφ-Ηρακλής Ψαχνών 
Χανιά-Πλατανιάς Χανίων 
Αγία Παρασκευή-Αίας Σαλαμίνας 
Πανηλειακός-Ολυμπιακός Χερσ. 
Απόλλων Αθ.-Παναιγιάλειος 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Παναχαϊκή-Ρόδος 
Βύζας-Κεραυνός Κερατέας 
Κόρινθος-ΠΑΟ Ρουφ 
Ασπρόπυργος-Χανιά  
Ηρακλής Ψαχνών-Αγία Παρασκευή 
Πλατανιάς Χανίων-Πανηλειακός 
Αίας Σαλαμίνας-Απόλλων Αθ. 
Ολυμπιακός Χερσ.-Παναιγιάλειος 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Κεραυνός Κερατέας 
ΠΑΟ Ρουφ-Παναχαϊκή 
Χανιά-Βύζας 
Αγία Παρασκευή-Κόρινθος 
Πανηλειακός-Ασπρόπυργος 
Απόλλων Αθ.-Ηρακλής Ψαχνών 
Παναιγιάλειος-Πλατανιάς Χανίων 
Ολυμπιακός Χερσ.-Αίας Σαλαμίνας 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΠΑΟ Ρουφ-Ρόδος 
Κεραυνός Κερατέας-Χανιά  
Παναχαϊκή-Αγία Παρασκευή 
Βύζας-Πανηλειακός 
Κόρινθος-Απόλλων Αθ. 
Ασπρόπυργος-Παναιγιάλειος 
Ηρακλής Ψαχνών-Ολυμπιακός Χερσ. 
Πλατανιάς Χανίων-Αίας Σαλαμίνας 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Χανιά  
Αγία Παρασκευή-ΠΑΟ Ρουφ 
Πανηλειακός-Κεραυνός Κερατέας 
Απόλλων Αθ.-Παναχαϊκή 
Παναιγιάλειος-Βύζας 
Ολυμπιακός Χερσ.-Κόρινθος 
Αίας Σαλαμίνας-Ασπρόπυργος 
Πλατανιάς Χανίων-Ηρακλής Ψαχνών 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Αγία Παρασκευή-Ρόδος 
Χανιά-Πανηλειακός 
ΠΑΟ Ρουφ-Απόλλων Αθ. 
Κεραυνός Κερατέας-Παναιγιάλειος 
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός Χερσ. 
Βύζας-Αίας Σαλαμίνας 
Κόρινθος-Πλατανιάς Χανίων 
Ασπρόπυργος-Ηρακλής Ψαχνών 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Ρόδος-Πανηλειακός 
Απόλλων Αθ.-Αγία Παρασκευή 
Παναιγιάλειος-Χανιά  
Ολυμπιακός Χερσ.-ΠΑΟ Ρουφ 
Αίας Σαλαμίνας-Κεραυνός Κερατέας 
Πλατανιάς Χανίων-Παναχαϊκή 
Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας 
Ασπρόπυργος-Κόρινθος 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2010-2011

 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ



2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ



3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ



4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ



5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ



6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ



7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ



9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2010-2011

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ Β
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ


5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ


6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ


7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ


8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ




9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ


10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ


12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ


13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ


Βος   ΓΥΡΟΣ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ


15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ


16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ


17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ


18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ


19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ


20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ Β ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ


21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ




22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ


23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ


24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ


25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ


26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ

Τυχαία Άρθρα

by click4money