Παρασκευή 19 Αυγούστου 2011

ΠΑΟΚ – Karpaty Lviv 2-0: Όλα τα βίντεο από την Τούμπα!!!

Τη μισή δουλειά για την πρόκρισή του στους ομίλους του Europa League έκανε ο ΠΑΟΚ, ο οποίος επικράτησε 2-0 της Karpaty Lviv στην Τούμπα και απέκτησε μεγάλο προβάδισμα ενόψει της ρεβάνς στην Ουκρανία σε μία εβδομάδα από σήμερα. Το σκορ για την ομάδα του Laszlo Boloni άνοιξε ο Στέφανος Αθανασιάδης στο 15ο λεπτό, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε με σουτ ο
Lino στο 56΄.
Η κάμερα του Sportena βρέθηκε στην Τούμπα και σας μεταφέρει με hd video όλα τα τεκταινόμενα εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου, το κλίμα από την κερκίδα και τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών μετά το τέλος του αγώνα.
Παρά το 2-0 ο Laszlo Boloni δεν επαναπαύεται (video).

Οι δηλώσεις του προπονητή της Karpaty, Oleg Kononov, ο οποίος χαρακτήρισε τυχερό τον ΠΑΟΚ (video)
O Lino στο 56΄ «σφραγίζει» τη νίκη του ΠΑΟΚ και η Τούμπα παίρνει «φωτιά» (video)
Έξαλλοι οι πανηγυρισμοί στην Τούμπα στο 15ο λεπτό, όταν ο Αθανασιάδης άνοιξε με κεφαλιά το σκορ (video)
20:58 Οι δύο ομάδες εισέρχονται στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του αγώνα (video)
Πάρτε μία γεύση από την κερκίδα στην Τούμπα πριν από την έναρξη του αγώνα (video)
20:20 Οι δύο ομάδες βρίσκονται στον αγωνιστικό χώρο για την προθέρμανσή τους (video)
20:10 Οι συνθέσεις των ομάδων
ΠΑΟΚ: Kresic, Etto, Cirillo, Contreras, Lino, Arias, Garcia, Lazar, Φωτάκης, Vierinha, Αθανασιάδης
Στον πάγκο: Χαλκιάς, Γεωργιάδης, Μαλεζάς, Μπαλάφας, Τσουκαλάς, Robert, Sznaucner
Karpaty: Tlumak, Oshchypko, Balazic, B. Gomez, Fedetskiy, Golodyuk, Tkachuk, Khudobyak, Zenjov, Cristobal, Martinez
Στον πάγκο:Bogatinov, Godwin, Voronkov, Pertivskiy, Martynyuk, Kravchenko, Pacheco
19:25 Στην Τούμπα βρίσκεται η αποστολή του ΠΑΟΚ (video)
19:20 Χωρίς προβλήματα έφτασε στην Τούμπα η αποστολή των Ουκρανών (video)